Wkręty do drewna

Wkręty do drewna hartowane to jedna z najpopularniejszych metod mocowania artykułów drewnianych oraz produktów drewnopochodnych takich jak płyty wiórowe, płyty osb, sklejki zwykłe lub wodoodporne. Produkt ten został pokryty warstwą cynku galwanicznego w kolorze żółtym w celu zabezpieczenia antykorozyjnego, ma to również wpływ na trwałość, odpowiednią wytrzymałość oraz estetykę. Wkręty do drewna mają łeb w kształcie stożka by przy wkręcaniu schować się całkowicie w zagłębieniu, powierzchnia po poprawnym montażu powinna być jednolita z drewnianymi elementami konstrukcji. Gniazdo wkrętów (element w którym umieszczany jest klucz do do wkręcania) na bity PZ to najpopularniejszy i ogólnodostępny sposób montażu produktów którymi są wkręty do drewna hartowane. Poprzednikami wkrętów były gwoździe które na pierwszy rzut oka w wydają się być prymitywną metodą mocowania, natomiast jest to produkt który był stosowany od tysięcy lat.

Wkręty do drewna hartowane zastosowanie:

Montaż konstrukcji podłóg drewnianych oraz drewnopodobnych

Mocowanie listew oraz elementów wykończeniowych

Łączenie elementów suchej zabudowy z drewna

Skręcanie mebli drewnianych oraz z materiałów drewnopochodnych (płyt meblowych lub płyt osb)

Wkręty do drewna są elemntami kołków rozporowych

Standardowe rozmiary:

Średnica wkrętów w sklepie zaczyna się od 2,5mm do 6mm oraz długość od 16mm do 220mm odpowiedni dobór tych parametrów długość oraz średnicy zapewni wystarczająco wytrzymałe oraz trwałe połączenie.

Podsumowanie:

Wkręty do drewna w naszym sklepie sprzedawane są w opakowaniach po 10szt, postaraliśmy się aby cena była jedną z najniższych na rynku, jednocześnie stawiając na to by została zachowana odpowiednia, wysoka jakość zachęcamy do zapoznania się z ofertą na te produkty oraz inne zamieszczone w sklepie.

Czytaj więcej

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Aktywne filtry