Wiertła do metalu

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiertła spiralne hss wykonane ze stali szybkotnącej, wiertła pokryte są specjalną powłoką która zapewnia niski współczynnik tarcia oraz odpowiada za wydłużenie żywotności tego produktu . Wiertło to rodzaj produktu wykorzystywany do robienia otworów w stali o rożnych średnicach oraz na różnych grubościach materiału , wiertła do metalu hss mogą być użyte za pomocą wiertarki ręcznej lub stołowej przy użyciu tej drugiej opcji wiertło znacznie wydłuża swoją żywotność poprzez duża stabilizacje którą zapewnia ten rodzaj sprzętu do obróbki metalu, natomiast przy użyciu ręcznego narzędzia wiertło narażone jest na stępienie oraz złamanie przez niską stabilizację.

Budowa wierteł:

Wiertło hss g zbudowane jest z dwóch głównych elementów, pierwszym z nich jest uchwyt który jest gładki i łatwy w montażu do narzędzi ręcznych, mimo swojej gładkiej strukturze dzięki samozaciskowej głowicy wiertarki, wiertło zamocowane jest pewnie co zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Druga część wiertła jest częścią roboczą , tak na prawdę najważniejszym elementem jeśli chodzi o skuteczność wiercenia otworów rodzaj materiału z którego wykonane jest wiertło będzie miał największy wpływ na efekt naszej pracy.

Zastosowanie wierteł:

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że wiertło do metalu służy do robienia otworów w metalu o różnej grubości, natomiast nie każdy jest świadomy tego, że takie wiertło może być wykorzystane również do wykonania otworów w różnych rodzajach stali takich jak żeliwo, stal kwasoodporna oraz inne metale kolorowe. Ponad to wiertło ze stali szybkotnącej może być wykorzystane do otworowania drewna , różnych materiałów sztucznych.

Podsumowanie:

Nasz sklep oferuje wiertła hss wykonane ze stali szybkotnącej pokryte powłoką zapewniającą niskie tarcie oraz wydłużoną żywotność. Wiertła mogą być stosowane w zestawieniu z narzędziami elektrycznymi takich marek jak DeWalt, Makita, Bosch oraz wiele innych narzędzi dostępnych na rynku.

Czytaj więcej

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry