Podkładki ocynk

Podkładki to produkt który służy do prawidłowego połączenia śrubowego, stabilizacji mocowanych elementów oraz odpowiedniego docisku, podkładka z karty produktu sklep jest ocynkowana, zapewnia to zabezpieczenie antykorozyjne. 

Podkładka ocynk  podział:

Podkładka okrągła ocynk din 125 (rodzaj podkładki najczęściej stosowanej)
Podkładka poszerzana ocynk din 440 (zbliżona do pierwszej pozycji, podkładka o poszerzonym pierścieniu)
Podkładka sprężysta ocynk din 127 (podkładka przecięta, odgięta by zabezpieczyć śruby przed odkręceniem)
Podkładka kwadratowa ocynk din 436 (podkładka z zewnątrz kwadratowa z okrągłym otworem)

Zastosowanie podkładek:

Możliwości wykorzystania tego produktu jest wiele można wykorzystać je w szeroko pojętym budownictwie, przemyśle, w domowym gospodarstwie, rolnictwie, budowie maszyn oraz motoryzacji jaki i serwisu samochodów oraz różnego rodzaju sprzętu. Jest to na tyle uniwersalny produkt o różnej budowie dla którego zastosowania wykorzystywany jest w prawie każdej branży. Najczęściej stosowana jest podkładka din 125.

Charakterystyka podkładek:

Produkty o nie pozornej budowie odgrywające znaczną role w połączeniach śrubowych oddzielający nasadę śruby od łączonego elementu. Im szersza podkładka zostanie zastosowana tym docisk rozkłada się na większą powierzchnię. Przy składaniu zamówienia warto zwrócić uwagę na średnice otworu podkładki która podana jest w minimetrach tak jak w przypadku śrub, powinniśmy dobrać taki sam rozmiar podkładki jak i śruby da nam to pewność odpowiedniej stabilizacji mocowanego produktów.  Stal z której wykonane są te produkty jest stalą węglową o podwyższonej odporności na odkształcenia. Cena produktu jest uzależniona od ceny jaką osiąga stal na rynku. 

Czytaj więcej

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Aktywne filtry