Nakrętki

Nakrętki to rodzaj elementu który stanowi w połączeniu ze śrubą mocne i stabilne połączenie, sześciokątny kształt to doskonałe chwyt wielu rodzajów kluczy oraz nasadek co zapewnia mocne i łatwe do zakręcania lub odkręcania śruby. Produkt ten wykonany jest ze stali węglowej pokrytej warstwą antykorozyjną w postaci ocynku zapewnia to długotrwałe i bezpieczne łącznie. Produkty które oferujemy to najbardziej popularne i łatwo dostępne elementy stosowane w wielu branżach jak i w domowym gospodarstwie.

Zastosowanie nakrętek:

      -Elementy łącznia konstrukcji stalowych

      -Budowa maszyn i urządzeń ogólnego zastosowania

      -W motoryzacji do mocowania wielu podzespołów oraz elementów karoserii i podwozia

Rodzaje nakrętek:

      -Nakrętki sześciokątne zwykłe din 934

      -Nakrętki sześciokątne przedłużane din 6334

      -Nakrętki sześciokątne z wkładką poliamidową (samo-kontrujące) din 985

      -Nakrętki kołpakowe din 1587

      -Nakrętki motylkowe din 315

Charakterystyka nakrętek:

Nakrętki sześciokątne zwykłe din 934 -Wyróżniają się tym, że mają najszersze zastosowanie oraz łatwością dokręcania i odkręcania śruby.

Nakrętki przedłużane din 6334- Nakrętka ta jest wydłużona, długość jest zależna od rozmiaru mogą być zastosowane jako łączenie prętów gwintowanych lub śrub.

Nakrętki samo-kontrujące z wkładką poliamidową- Główną cechą tego produktu jest wkładka poliamidowa która odpowiada za zabezpieczenie śrub przed odkręceniem się.

Nakrętka kołpakowa din 1587- Jest to rodzaj nakrętki która jest zaślepiona z jednej strony, główne zastosowanie tych produktów jest zabezpieczenie śrub lub prętów przed działanie warunków atmosferycznych.

Nakrętka motylkowa din 315- Ten produkt posiada tak zwane skrzydła które umożliwiają dokręcenie śrub bez użycia kluczy. ee

Czytaj więcej

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Aktywne filtry