Profile stalowe zamknięte

Profile zamknięte znajdują duży wachlarz zastosowań we wszelkiego rodzaju konstrukcjach przemysłowych , maszynowych, oraz w zakresie indywidualnego zainteresowania konstruowaniem wszędzie tam, gdzie wymagana jest wy­soka wytrzymałość oraz precyzyjne wykonanie. Profil stalowy zastępuje tradycyjne konstrukcje drewniane dając dużo większą wytrzymałość, żywotność oraz łatwość łączenia. Profil to produkt który jest znakomitym wyborem gdy chcemy stworzyć  konstrukcje stalowe których nie kupimy w typowym wymiarze, lub cena elementu będzie zawyżona.  

Kształtowniki zamknięte z gatunku stali S235JRH ; S355J2H  obejmuje stalowe profile zamknięte o przekroju kwadratowym i prostokątnym, wyprodukowane na bazie różnych gatunków stali konstrukcyjnej, niestopowej i drobnoziarnistej. Profile oferowane przez nas  powstają w zgodzie z normą EN 10219. Produkt jest czarny nie pokryty żadną powłoką, 

Zastosowanie profili stalowych: 

Profile stalowe w naszej ofercie znajdują szerokie zastosowanie w domowych konstrukcjach przy wykończeniu wnętrz możemy wykonać masywne konstrukcje schodów wykończając barierką stalową ,wykorzystując kształtowniki prostokątne 80x20 możemy wykonać nowoczesny stolik kawowy z blatem szklanym, w łazience możemy  z powodzeniem oraz niewielkim nakładem czasowym wykonać proste konstrukcje typu suszarkę na ręczniki czy też dyskretny regał na kosmetyki. 

Na zewnątrz budynku z wykorzystaniem stali kształtowej możemy z powodzeniem stworzyć dowolne wzory ogrodzeń zarówno panelowych jak i tradycyjnych ogrodzeń z siatki ogrodzeniowej gdzie profil wykorzystuje się jako słupek ogrodzeniowy. Kształtowniki stalowe to idealne rozwiązanie do budowy ramy bramy garażowej, czy też drzwi wejściowych o nie standardowym wymiarze, profil możemy uciąć na odpowiednią długość złączyć spawając lub skręcając połączeniem śrubowym jak i nitowym produkt ten można łatwo nawiercać, modelować, przecinać i spawać.

Przykłady zastosowania profili stalowych:

      -profil stalowy na bramy i drzwi garażowe

      -kształtownik do budowy ogrodzenia , furtki lub słupków stalowych

      -profil na schody metalowe, barierki stalowe, 

      -kształtownik jako produkt do wykonania klatki pojazdu buggy

      -profil metalowy jako konstrukcja pod pokrycie dachowe w garażach, drewutniach, altanach 

Profile stalowe wymiary standardowe: 

Standardowe wymiary profili kwadratowych mieszczą się w zakresie 15mm do 100mm , profil prostokątny oscyluje w wymiarach 30*18 do 120*80 trzeba pamiętać również o tym , że na składną rozmiaru zalicza się grubość ścianki produktów w naszej ofercie występują ścianki 2mm i 3mm daje nam to szeroki zakres w celu wybrania odpowiedniej wytrzymałości którą cechują się profile stalowe w naszej ofercie 

Kształtowniki zamknięte charakterystyka:

      -Kształtowniki łatwo jest nawiercać, modelować , spawać i przecinać 

      -Profil o strukturze łatwej w łączniu oraz otrzymywaniu zadanego kształtu

      -Duża wytrzymałość na odkształcenia oraz zerwanie konstrukcji

      -Szeroki zakres rozmiarów

      -Możliwość kupna na wymiar

      -Łatwość zabezpieczenia antykorozyjnego

      -Kształtownik sprzedawany jest jako produkt nie pokryty żadną powłoką (czarny)

Czytaj więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz