Płaskowniki stalowe

Płaskownik metalowy dzięki swojemu kształtowi stanowi idealne rozwiązanie jako dodatek wzmacniający do wielu konstrukcji stosowanych. Duży wybór szerokości oraz grubości płaskowników oferowanych przeze nasz sklep daje możliwość szerokiego zastosowania lub zastąpienia standardowych produktów występujących w marketach o nie odpowiednio dobranej grubości co przekłada się na wytrzymałość ,trwałość oraz nacisk ciężkich elementów konstrukcji. Ten produkty został wykonany z najpopularniejszego gatunku stali konstrukcyjnej S235JR o wysokiej twardości odpornej na działanie dużych obciążeń. W naszej ofercie dostępne są płaskowniki czarne nie pokryte żadną substancją gotowe do obróbki gięcia, cięcia , wiercenia i spawania.

Płaskownik stalowy zastosowanie:

Ten rodzaj stali kształtowej w związku z jego płaską i grubą budową daje dużo możliwości zastosowania zarówno w szeroko pojętym budownictwie, produkcji maszyn, ślusarstwie oraz konstrukcji sprzętu gospodarstwa domowego Pręty płaskie mogą być użyte do wykonania elementów ogrodzeniowych o dużej wytrzymałości oraz trwałości

Przykłady zastosowania: 

      -elementy ogrodzeniowe, barierki, bramy wjazdowe

      -słupki, naciągi do siatki, wsporniki drzwi garażowych

      -motoryzacja, budowa maszyn i urządzeń mechanicznych

Płaskownik Stalowy właściwości: 

Charakteryzuje je prostokątny kształt oraz płaski przekrój , budowa tego produktu daje możliwość zabezpieczenia antykorozyjnego na każdej płaszczyźnie materiału co pozwoli na znaczne wydłużenie jego żywotności. Płaskownik stalowy dzięki swoim właściwością plastycznym może uzyskać dowolny kształt do zastosowań w elementach ogrodzeniowych ozdób jak i samej konstrukcji. Właściwie dobrana szerokość oraz grubość płaskownika gwarantuje nam odpowiednią wytrzymałość konstrukcji czy też elementu . 

      -Płaskownik o strukturze łatwej łączeniu oraz otrzymywaniu zadanego kształtu

      -Wysoka wytrzymałość na odkształcenia oraz odporność na działanie zewnętrzne 

      -Płaskownik stalowy cięty na wybraną długość , wiele rozmiarów szerokości oraz grubości  

      -Budowa sprzyjająca doskonałemu zabezpieczeniu prze korozją

      -Stal tego typu jest czarna gotowa do obróbki 

Płaskownik stalowy zakres rozmiarów:

Zakres rozmiarów  od 20mm do 100mm , kategorie grubości od 4mm do 10mm , umożliwiamy zakup płaskowników ciętych na wybrane długości, co pozwala na wykonanie konstrukcji o dowolnych rozmiarach często nie dostępnych w podstawowym asortymencie sklepów lub oferty zawierające wygórowane ceny . 

Czytaj więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz